fbpx

הרצאות וסדנאות

דפאות בע"מ מציעה מגוון רחב של פעילויות וסדנאות לארגונים ולפרטיים, בתחומי פיתוח חוסן אישי, עסקי וארגוני. 
מעבר להרצאות הדגל שלנו, קיימת אפשרות להתאמת תוכן "בהתאמה אישית" לפי צרכי הארגון ולבניית תכנית הדרכות שנתית, מדורגת, סביב נושא מרכז שנתי. 

אנשים לא נגדך, הם פשוט בעד עצמם!

הרצאה מרתקת ומעשירה, הכוללת אימון מול קהל. המשתתפים יזכו לכלים מעשיים שיקלו את שגרת חייהם הפרטיים והמקצועיים.

פרזנטציה ועמידה מול קהל

הרצאה מעשית שמעניקה כלים להעברת מסרים. מתאימה למנהלים לצורך הצגה בדיונים ומול קהל, כמו גם להעברת מסרים בתקשורת בינאישית.

איך להיות עובד שהארגון לא יכול בלעדיו

הרצאה שתגרום לעובדים לך לחשיבה מחודשת על הדרך בה הם תופשים את הארגון ואת מקומם בתוכו.

פיתוח מנהלים בכלי NLP

קורס פיתוח והעצמת מנהלים, המשלב כלים מעולם ה- NLP במטרה לאפשר למשתתפים להרחיב גבולות אישיים ומקצועיים ולהביא למכסום תוצאות. הקורס דינמי ומשלב תכנים עיוניים בצד התנסויות מעשיות בתהליכי NLP, שיבוצעו על ידי ברמה הפרטנית או הפעלה של כל המשתתפים בו זמנית.

ניהול השינוי

זה אף פעם לא השינוי עצמו... ולכן, כדי להערך לשינוי ולשתף עמו פעולה, כדאי שנבין מה השינוי הזה מעורר אצל האדם שעובר אותו... איך תמונת העולם שלו תשתנה בעקבות השינוי ושם לבצע את תהליך ההתערבות שלנוץ

הבוס הוא לא אבא

אחת הבעיות המרכזיות בהתנהגות עובדים בארגון, היא התפישה לפיה "הבוס הוא כמו אבא". כשיש לנו בעיה, הולכים לאבא שיעזור לנו לפתור אותה, כשאנחנו לא מסתדרים עם הקולגות, הולכים להתלונן לאבא... כשאנחנו לא מרוצים מהשכר, הולכים לאבא לבקש דמי כיס... ובכן, הבוס הוא לא אבא. שינוי החשיבה וההבנה שהבוס הוא הלקוח, מאפשר לעובדים ומנהלים רבים לשנות מקצה לקצה את החשיבה ואת ההתנהגות שלהם ולהתחיל לייצר תוצאות משמעותיות.

בניית חוסן והתמודדות עם מצבי משבר

הרצאה פותחת חשיבה בכל הקשור להתנהלות שלנו לפני, במהלך ואחרי משבר, משולבת בכלים אימוניים.

שיפור השירות בארגונים

הרצאה מעשית, משולבת באימון, שמתאימה לכל הדרגים בארגון ומעלה את המודעות לשיפור השירות על ידי הבנת מערכות היחסים הבינאישיות.

חשיבה חיובית

ההרצאה מעניקה כלים מעשיים ואימוניים ליצירת מציאות רצויה בחיינו האישיים והמקצועיים, תוך שימוש בכלי NLP וטכניקות אימון נוספות.

התמודדות של מסייעים בזירת אסון

בזמן חירום, נדרשים בעלי תפקידים בארגון, לשים את רגשותיהם בצד ולהתמקד בביצוע עבודתם.

נטוורקינג לבניית החוסן העסקי

הרחבת מעגלי הפעילות וחשיפת העסק, הם מאבני היסוד בבניית חוסן עסקי. איך לעשות את זה נכון? למה לשים לה? איך לדייק את המסרים שלנו ולזהות את הקהלים המתאימים...

איך למנוע משברים ארגוניים ובמקביל "לשמור על השיניים"?

תפקידו של מבקר הפנים בארגון, יכול על נקלה להפוך ל"חסר שיניים" לחליפין להוות את עמוד השדרה הארגוני במניעת משברים וטיפול בהם.

איך לעודד עבודת צוות ואיך זה קשור יותר במנהל מאשר בעובדים?

הרבה אנשים לא אוהבים עבודת צוות. הם מתביישים להגיד את זה בקול רם, כדי שלא יתייחסו אליהם לא יפה ומשום שמקומות עבודה רבים מעודדים עבודת צוות, מבלי להבין איך באמת ליצור אותה. אז מה בעבודת צוות מציק לנו באמת? למה קשה לחלק מאיתנו לשים את עצמנו בשורה אחת עם אחרים? והאם זה יקרה לנו בכל צוות ובכל סיטואציה או שזה תלוי מצב? ומהי בפועל האחריות של המנהל ביצירת צוות מנצח?

ניתן להתאים תכנית הדרכה שנתית לפי צרכי הארגון.
לפרטים ויצירת קשר, מלאו פרטיכם או צרו עמי קשר

אורית  050-3337215
[email protected]

סגירת תפריט